Výnimočné degustácie

Popíjať lokálne vínko, pohostiť sa fantastickými dobrotami v podobe bufetových stolov, vychutnať si prítomnosť ľudí, na ktorých nám záleží.  Aj taká môže byť rozlúčka so slobodou, oslava s priateľmi, teambuilding, babyshower či iný výnimočný event vytvorený len pre vaše potreby.

Výnimočné degustácie s dobrým jedlom a vínom. Víno Zeliska

Čo môžete očakávať?

Priamo na námestí Svätého Jura vás privítame v historickom klenbovom priestore. Na úvod eventu si spravíme riadenú degustáciu, kde vám predstavíme naše vína a vy si tak môžete vychutnať svätojurský terroir. Zvyšok času patrí len vám a vašim priateľom. K dispozícii budete mať neustále víno, catering, samozrejme nebude chýbať voda či káva. V rámci cateringu vždy nájdete slané i sladké pokrmy. Viacero druhov šalátov, francúzske quiche, talianske antipasti, pečivo, zdravé pomazánky a iné pochúťky podľa sezónnosti. Ku kávičke či sladkému vínu si určite nájdete niečo sadké. 

V ponuke je vždy krátka prechádzka na čarovné miesto medzi vinohrady s výhľadom nad Svätý Jur, kde vznikajú tie najkrašie fotografie.  

Event trvá 4 hodiny. (V prípade potreby sa vieme navzájom dohodnúť na inom časovom intervale) Zväčša začíname o 16:00 a končíme o 20:00. Event sa dá však prispôsobiť aj ranným či obedným hodinám.

Môžete sa spoľahnúť na príjemné prostredie, v ktorom sa skrátka cítite dobre. 

(V prípade, že niekto z vašej partie má alergie alebo intolerancie, je potrebné vopred nám napísať detaily a my sa vám radi prispôsobíme.)

Minimálny počet osôb – 5

Maximálny počet osôb – 25

Cena:

5-6 osôb - 65€/osoba

7-10 osôb - 60€/osoba

11 a viac - 55€/osoba

(Po potvrdení termínu je potrebné zaplatiť zálohu vo výške 50% celkovej ceny.)

Ak máte záujem o event, alebo sa potrebujete niečo opýtať, zmeniť, prosím, napíšte správu s vaším termínom a predbežným počtom osôb na mail vinarovazena@gmail.com.  

Upozornenie: 

V prípade, že zrušíte dohodnutý event, alebo sa vám niektoré osoby odhlásili, zálohu nevraciame.

V prípade, že potrebujete doplniť ďalšie osoby, dajte nám čo najskôr vedieť, aby sme všetko včas pripravili pre vašu maximálnu spokojnosť. 

Výnimočné degustácie v kruhu výnimočných ľudí, na ktorých Vám záleží.

Komentáre (0)

V tejto chvíli bez komentárov