Tisíc vôní, tisíc chutí
  • Tisíc vôní, tisíc chutí

Tisíc vôní, tisíc chutí

50,00 €
S DPH

Na Slovensku vzniká toľko krásnych vecí! V tomto originálnom darčekovom sete spájame štyri kvalitné lokálne dobroty - naše víno, kávu z Rabbi Coffee, kakaový prášok z Kakaw Co a lieskovcovo-kakaový krém zo Slowlandie. Keď vám príde tento balík domov, večer bude krásny. :)

V kartóne nájdete:

Emília rosé 2021, polosuché (Svätovavrinecké + Frankovka)
Cuvée Marína 2019, suché červené (Frankovka + Merlot)
Mušt 2021 (hroznová šťava nealko)
Káva South America blend od Rabbi Coffee (250g)
Kakaový prášok Criollo Kolumbia od Kakaw Co+ (100g)
Slowtella - lieskovcovo-kakaový krém zo Slowlandie 250g
Množstvo

Slowlandia
Veci robíme pomaly, poctivo, s dôrazom na kvalitu, udržateľnosť, tradíciu a zdravie. Všetky naše orieškové krémy, vyrábame podľa našich vlastných receptúr. Naším poslaním je vytvárať výnimočné produkty, z vyberaných surovín – také, ktoré vždy bez zaváhania ponúkneme aj svojim vlastným deťom.
Kakaw Co+
Sme menšia firma, ktorá sa radí do sociálneho podnikania a zaoberá sa odrodovým kakaom a rôznymi kakaovými produktami pod značkou "Kakaw Co+". Sami si produkty vyberáme priamo z plantáží v Kolumbii, Peru a v Ekvádore, dovážame a distribuujeme. Poznáme našich pestovateľov a dozeráme na spracovanie produktov, aby zodpovedali našim predstavám o skutočnej kvalite. 
Rabbi Coffee
Všetko začína vždy na začiatku, korene, učenie a aj pestovanie kávy. Chceli sme zachytiť aby názov kávy vychádzal zo samotnej podstaty – Arabica a zároveň ukázal hĺbku – Rabbi, že o káve jej pití, príprave a pomletí sa potrebujeme veľa naučiť a hlavne byť spolu s druhými aby sme si ju skutočne vychutnali.
14 položky